E Devlet 4A Hizmet Dökümü

E Devlet 4A Hizmet Dökümü

E DEVLET, SSK

1363 kez incelendi.

Gün geçtikçe e devlet sistemi üzerinde yapılan online işlemler artmaktadır. Bu işlemlerden bir taneside e devlet 4A hizmet dökümü sorgulamadır. Sitemiz üzerinden vakit kaybetmeden bu işleminizi online olarak yapmak için e devlet şifresi gerekmektedir. Eğer e-devlet şifreniz yok ise e-şifrenizi PTT merkez şubelerinden TC. Numaranız ile 2 TL ücret ödeyerek alabilirsiniz. E-Devlet sistemine ilk defa giriyor iseniz sistem sizden e-devlet şifrenizi değiştirmek isteyecektir. Şifrenizi kimseyle paylaşmayınız. Kullanıcı adınızı ve şifrenizi muhakkak not ediniz (Büyük, küçük ve rakam) çünkü sistemde gelen yorumların çoğu e devlet şifremi unuttum ne yapmalıyım sorusudur.

E Devlet 4A Hizmet Dökümü Nasıl Yapılır ?

 

E Devlet 4A Hizmet Dökümü sorgulaması için yapmanız gereken yukarıda yazdığımız gibi bir edevlet şifrenizin olması. E Devlet sistemine giriş yapıldıktan sonra  SGK (Sosyal Güvenlil Kurumu) böümüne gidip 4A Hizmet Dökümü işlem menüsünü tıklayınız. 4A SSK kurumuna bağlı çalışanları temsil eder. Çalışanlar burdan ssk hizmet dökümünün işveren tarafından yatırılıp yatırılmadığını kontrol edebilmektedirler. Ayrıca emeklilik prim sayılarını toplayıp emekliliği hak edip etmediğini sorgulayabilir.

Kısaca anlatmak gerekirse E Devlet 4A Hizmet Dökümü çalışanların ay sonları girip muhakkak bakması gereken bir sorgulama işlemidir.

 

E Devlet 4A Hizmet Dökümü Sorgulama İçin TIKLAYINIZ.

 

 

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. hasan memiş diyor ki:

    14 senedir çalışmaktayım bu ilk 5 yılımı ssk lı olarak çalıştım sonra 2 yıl kendi işimi yaptım bağkur ödedim ve artık devlet memuru oldum 38yasındayım ne zaman emekli olabilirim ve maaş alacak mıyım yoksa yaş mı bekleyecegim ilk işe giriş tarihim 1996 yardımcı olursanız sevinirim

  2. zübeyir karcı diyor ki:

    01.02.1987 ssk giriş oldu ama burada boşlularım var ve şanda nisan ayı hariç 4926 gün oldu ve ne zaman emekli olabilirim.

  3. yılmaz yagcı diyor ki:

    sgk dökümü

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
e vergi levhası sorgulama
E-vergi levhası sorgulama

Devletin halkın hizmetine açmasıyla birlikte internetten sorgulama yapabileceğiniz uygulamalardan birisi de e-vergi levhası sorgulama hizmetidir. E-devletin birçok devlet uygulamasını internete...

Kapat