E-Devlet Emekli Maaş Sorgulaması

E-Devlet Emekli Maaş Sorgulaması

E DEVLET, SORGULAMALAR

3008 kez incelendi.

E-Devlet sistemi üzerinden yapılan işlemlerden biri olan e-devlet emekli maaş sorgulama işlemidir. Bu konumuzda emeklilerimizin ne kadar emekli maaşı aldıkları, emeklilik maaşlarındaki değişiklikler, emekli maaşlarındaki kesintiler vb. sorgulamalarını sitemiz üzerinde rahatlıkla yapmalarına olanak sağlamaktadır.

E-Devlet Emekli Maaşı Sorgulaması

 

E-Devlet Emekli Maaş Sorgulaması yapabilmek için öncelikle e devlet şifresine ihtiyacınız var e devlet şifreniz varsa sisteme giriş yaparak sgk işlemleri üzerinden 4A emekli aylık bilgisi linkini tıklayarak emekli maaşlarını görebilirler. Edevlet şifresi yoksa ilk önce PTT şubelerinden tc kimlik ile 2 tl ücret karşılığında e devlet şifresi edinmeniz gerekmektedir. Sisteme ilk defa giriş yapıyorsanız e-devlet şifrenizi değiştirmeniz ekranı önünüze çıkacaktır e devlet şifrenizi değiştirdikten sonra artık e devlet kapısından yapılan tüm online işlemlerinize tek bir tıkla ulaşabilirsiniz. Yukarıda anlattığımız gibi veya aşağıdaki linkimizi tıklayarak e-devlet emekli maaş sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

 

E-Devlet Emekli Maaş Sorgulaması İçin Tıklayınız.

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. mustafaertem diyor ki:

    msnyle maaş bodromu öğrenmek istiyorum.saygılarımla

  2. nimet alp diyor ki:

    msnyle maaş bodromu her ay öğrenmek istiyorum saygılarımla

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
ssk-sicil-no-öğrenme
Ssk Sicil No Öğrenme

Devlete ait bütün kurumlar, şeffaf bir bilgi akışı ve düzenli çalışma adına en gelişmiş sistemleri, bilgisayar ağı ile kullanmaya başlamışlardır....

Kapat