E Devlet İle İstirahat Rapor Parası Sorgulama

E Devlet İle İstirahat Rapor Parası Sorgulama

E DEVLET, SGK, SORGULAMALAR

4439 kez incelendi.

Herhangi bir işte  çalışan bireyler  için sağlıklı günlerinde bireylere yardımcı olan sistemlerin o bireylere salıklı olmadığı zamanlarda’da yardım edilmesini gerektiren mutlaka bir sistem gerekmektedir. Bazen artık durumu çalışamayacak kadar ileri giden sigortalıların, muayene olduğu doktor tarafından ona evde veya hastanede tedavi görülmesi tarafıdan rapor verildiyse,hasta olduklarından dolayı çalışamadıkları günü hesaplanarak, çalışamadıkları zamanın ücretini, SGK tarafından alarak, herhangi bir hasara uğramazlar.Doktor tarafından yapılan bu raporun bitişi ile birlikte bu çalışılmaması gereken günlerin teyidini işveren ile yapan kurum,çalışana gerekli olan ödemeyi geçiktirmeden yaparak, işçinin mağdur olmasının önüne geçer.

E devlet ile istirahat rapor parası sorgulama ,yanında gördüğünüz işlem sistemimize kayıtlı olan bilgilerden basit bir şekilde sorgulanırken, raporlu oluşan işçinin, alacağı miktarı öğrenmesinde etkili olur ve paranın miktarını bilgi olarak verir.

 

 

sgk-rapor-sorgulama

Eskisine itinaden daha ileri giden çalışma şartlarıyla birlikte, bireylerin kendi haklarını daha rahat öğrenebilmeleri elbette olumlu birer adım olarak değerlendirilebilir. Siz de TC ve edevlet ile istirahat rapor sorgulama yaparak herhangi bir  merak ettiğiniz soruların cevabını kısa bir zaman biçiminde öğrenebilirsiniz. Yapmanız gereken size en yakın bir PTT şubesinden e devlet şifresi almak olacak.

Etiketler: , , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. ramazan diyor ki:

    istirahat rapor parası

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
e devlet emekli maaş sorgulama
E-Devlet Emekli Maaş Sorgulama

Artık E-devlet çok gelişmiş bir sistem olup bilgisini çok yoğun bir şekilde halkımız ile paylaşmaktaktadır. E-devlet şifresi ile neredeyse tüm...

Kapat