E Devlet ile Mahkeme Sorgulama

E Devlet ile Mahkeme Sorgulama

E DEVLET, MANSET, SORGULAMALAR

1013 kez incelendi.

Günümüzde iyileştirilen teknoloji sistemi sayesinde artık en önemli işler için bile yerinizden kalkmanıza gerek yok. Hakkınızda açılmış davaların duruşma tarihlerinden karar bilgilerine varıncaya kadar e devlet ile mahkeme sorgulama hizmetinden yararlanarak kolaylıkla bilgi edinebilirsiniz. İnternetin olduğu her yerde kolaylıkla e devlet sistemine giriş yaptıktan sonra bilgi almak istediğiniz mahkemeleriniz hakkında kısa sürede cevabınızı alabilirsiniz. Eskiden bunu yapmak çok zaman almakla birlikte net bilgilere de ulaşmak oldukça zordu ancak günümüzde e devlet ile mahkeme sorgulama kolaylığının sunulması, zamanın boşa akmasının önüne geçiyor.

E DEVLET MAHKEME SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Adınıza açılmış bir mahkeme ile her an karşı karşıya kalabilirsiniz. Bilginiz olmadan ya da unuttuğunuz bir şeyden dolayı hakkınızda açılan davaları takip etmek kimsenin aklına gelmez. Ama dağıtılan e devlet şifreleri sayesinde her bu gibi soruların cevabını alabilirsiniz. Hakkınızda açılan mahkemeleri e devlet ile mahkeme sorgulama sistemini kullanarak kolaylıkla öğrenebilirsiniz. E devlet şifresine sahip olmak için yapmanız gereken tek şey size en yakın PTT şubesine giderek bir e devlet şifresi almak bundan sonrası size de artık çocuk oyuncağı gibi gelecek.

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. murat diyor ki:

    mahkememin kacta oldugunu ögrenmek istiyorum

    1. admin diyor ki:

      Murat bey e devlet şifreniz ile vermiş olduğumuz linki tıklayarak giriş yaparsanın BANA ÖZEL bölümünden mahkeme ve mahkeme saatlerinizi öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
Mobil-imza-nasil-alinir
Mobil imza nasıl alınır?

Cep telefonu kullanımı çok yaygın bir hale gelirken, özellikle akıllı telefonların hayatımıza girmesi, bizlere çok farklı yenilikleri imkân olarak sunmuştur....

Kapat