E Devlet SGK Sorgulama

E Devlet SGK Sorgulama

E DEVLET, MANSET, SGK, SORGULAMALAR

35626 kez incelendi.

Sizlerinde bildiği gibi artık teknolojinin gelişmesiyle beraber herkes internet üzerinden bir çok işlerini halledebiliyor. Bunlardan biri ise SSK Sorgulamalarıdır. SSK sorgulamaları bizlere sürekli lazım olmaktadır. Çünkü bir işe giriş yaparken veya değişik işlemlerimizi yapmak için bu işleme başvururuz. Mesela eğer bir işe başlamak istiyorsanız mutlaka SSK primlerinizin ne durumda olduğuna göz atarsınız. Çünkü hepimiz ne zaman emekli olacağımızı öğrenmek isteriz ve bunun içinde ne kadar çalışmamız gerekeceğini öğrenmek için bu işleme başvururuz. Ve bu işlem sayesinde bir işe başladığınızda iş yerinin sizin sigortanızı yatırıp yatırmadığınızı bu uygulamaya giriş yaparak kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

 

E-devlet SSK sorgulamaları eskilere dayanan bir olay değildi. Ve bunla beraber ise çoğu insan primlerinin ne durumda olduğunu bilmemekteydi. Ama artık internetin her gün büyümesiyle beraber çoğu insan bu tür şeyleri internet üzerinden artık yapmaya başladı. Ve sitemiz ise sizlere daha iyi bir bilgi ve kolaylık sağlamak için bu olayları sizlerin kullanabileceği gibi bir hal kazandırdı.

Bu işlemlerinizi kolay bir şekilde yapacağınız sitemizden aynı zamanda istediğiniz belgeleride çıkarabilmeniz mümkün olacaktır. Ve sizden istenen şeyleri yazıcıdan kolay bir şekilde çıkarın istenen yere vermeniz mümkün olacaktır. Sitemiz sizler için her kapının anahtarını vermiştir. İstediğiniz diğer işlemleride sitemizden giriş yaparak kolay bir şekilde yapabilmeniz mümkün olacaktır. Şimdi ise sadece yapmanız gereken kolay bir şekilde sitemize giriş yaparak istediğiniz bilgileri öğrenmek olacaktır.

 

 

Şifresiz E Devlet SGK Sorgulama İçin TIKLAYINIZ.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. levent şenkula dedi ki:

  maaşım ne kadar oldu?

 2. REMZİ DURUKAN dedi ki:

  EMEKLİ MAAŞIMDAN TEMMUZ AYINDA YAPILAN 164 TL. NİN NEDEN YAPILDIĞIYLA İLGİLİ OLARAK 08.07.2013 TARİH V E5384180 SAYILI DİLENKÇEME HENUZ BİR CEVAP ALAMADIM. YASAL OLARAK SGK.NİN BENDEN BÖYLE BİR KESİNTİ YAPMASININ MÜMKÜN OLMADIĞINI BİLİYORUM KESME NEDENİNZİN BANKA DEĞİŞTİRMEK OLDUĞUNU SÖYLEDİLER OYSA O BANKA İLE DE ANLAŞMANIZ VAR VE BENİM HİÇ BİR BANKAYA EBEDİ SİZDEN AYLIK ALAÇAĞIM DİYE BİR TAAHÜDÜM YOK LÜTFEN YASAL İŞLEMLER İÇİN BANA BİR BELGE GÖNDERİN

 3. sadi somuncuoğlu dedi ki:

  prim borcum var mı?

 4. cumali dilmen dedi ki:

  ben katarda 10 yıl çalıştım pasaportumda giririş çıkış tarihleri var 3 yıl oturum yaptılar 7 yıl yapmadılar nasıl bu günlerimi alabilirim lütfen bana yardımcı olun

Yorum Yaz