E-Devlet SSK Hizmet Dökümü

E-Devlet SSK Hizmet Dökümü

E DEVLET, SSK

2447 kez incelendi.

İntertin günden güne kendini geliştirdiği bu zamanda e-devlet sistemide kendini sürekli olarak geliştirip güncellemektedir. Ve eğer E-Devlet SSK Hizmet Dökümü almak istiyorsanız devletin kendine ait olan resmi sitesi turkiye.gov.tr adresine girişinizi gerçekleştiriniz. Ve bu işleminizi yapabilmeniz içinde e-devlet sitesine giriş yapmanız gerekmektedir. Giriş yapabilmeniz içinde e-devlet şifrenizin olması gerekmektedir. Eğer e-devlet şifreniz yoksa PTT şubelerinden size en yakın olan şubesine giderek 2tl karşılığında TC kimlik numaranız ile şifre sahibi olabilmeniz gerçekleşecektir.

 

Artık yeni gelişen siteme göre 1 Kasım 2010 tarihinden sonra E Devlet sistemine üzerine geçiş yapılmıştır. Ve bu işlemin bize gösterdiği olanaklar sayesinde turkıye.gov.tr adresinden TC Kimlik no ve E Devlet şifrenizi giriş yaparak E-Devlet SSK hizmet dökümünüze ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Ve artık kurumlara gidip beklemek yerine işlemlerinizi internet üzerinden oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

 

 

e devlet ssk hizmet dökümü

e devlet ssk hizmet dökümü

 

Eğer SSK hizmet dökümünüzü almak istiyorsanız bunun için herhangi bir yere gitmenize gerek kalmadı. İnternet üzerinden girişinizi gerçekleştirerek hızlı ve kolay bir şekilde yapabiliyorsunuz. Fakat sistem yeni yeni yerine oturmaya başladığından dolayı bazı problemler olabilmektedir. Ancak bu sorunlar en kısa zaman içinde halledilecektir. Ve vatandaşlarımıza en iyi şekilde hizmet vermeyi amaçlamışlardır.

 

Sizlerinde bildiği üzere eüdevlet çok beğenilen bbir uygulamadır. Bütün vatandaşlarımız e-devlet sitesi kurulduğundan beri bir çok işlemini hızlı ve kolay bir şekilde internet üzerinden yapabilmektedir. Ve herkes e-devlet siteminin kurulmasından çok memnun kalmıştır.

 

 

E-DEVLET SSK HİZMET DÖKÜMÜ ALABİLMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 

 

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. ramazan diyor ki:

  bakur pirim borcumu öğrenmek

 2. bedri diyor ki:

  ssk pırımı yatıyomu

 3. mehmet turgut diyor ki:

  ssk gunleri

 4. Meltem Akkuş diyor ki:

  Bagkur borcumu öğrenmek istiyorum. Bunun yanında kısa vadede bağkur ve ssk borçlarına af gelecek mi ? Faizleri silecekler mi bunları öğrenmem gerek..

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
E-tapu sorgulama
E-tapu sorgulama

Tapu Nedir: Herhan bir bir kişinin üzerine kayıttlı bir mal varlığı var ise bu mal varlığının kime ait olduğunu gösteren...

Kapat