Giriş

E-Devlet Giriş

Bilgisayarlı sistemlerin kurumsal yapıları programlandırma çalışmaları, en başta devlet kurumları olmak üzere, insanların bilgi alımını kolaylaştıracak bütün sistemlerde kullanılmaya başlanmıştır. Devlet ekranı internetten ulaşımı mümkün kılarken, vatandaşların bu sisteme girmesini ve kolayca bilgi almasını sağlayan e-devlet girişi şifresi uygulaması hayata geçirilirken, internet aracılığı ile TC vatandaşı olan herkes, bu bilgi gelişiminden yararlanmaya başlamıştır. Devletin kurumsal yapılanmalarında şeffaflığı da sağlayan olumlu bir çalışma olup, halka açık bir platform oluşmasına bu uygulamanın katkısı büyük olmuştur. Çağın iletişim aracı olan ve basit bir bağlantı ve bilgisayar gerektiren internet sistemi, bu ve buna benzer bilgi alımı konusunda tüm insanların ilk tercihi olmuş ve bilgi alma işini en hızlı boyuta taşımıştır.

Hayatımıza E-devlet sisteminin girişi ile birlikte işte bu bütün kurumların elektronik hizmetleri tek bir çatı daha doğrusu tek bir site altında toplandı ve hizmet vermeye başladı. Artık yüzlerce site arasından doğru siteyi aramaya gerek kalmadan, tek bir kullanıcı adı ve şifre ile E-devlet giriş yapıp, istediğimiz kamu kuruluşundan anında hizmet alabiliyoruz. E-Devlet giriş sayfasına ulaşmak için alt kısımdaki bağlantı sayfalarına tıklayabilirsiniz.

 

e-şifre-ile-giriş

 

Mobil İmza Girişi

 

Elektronik İmza Girişi

Tc Kimlik Kartı Şuanda Sadece Bolu İlinde Verilmektedir.Yakında Tüm Türkiyede Kullanıma Girecektir

Tc Kimlik Kartı Giriş

Sayfa Konuları: E Devlet, E-Devlet giriş, edevlet giriş, e devlet girişi, edevlet girişi,Mobil imza girişi,elektronik imza giriş,iphone edevlet giriş,tc kimlik kartı ile giriş