Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi

Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi

BAGKUR, EMEKLI SANDIGI, SSK

2061 kez incelendi.

Kredi Kartı İle Sgk Prim Ödemesi Nasıl Yapılır ?

Kredi kartları başta yaptığımız alışverişler olmak üzer hayatımızın hemen hemen her anında yer almayı başarmışlardır. Bu durum hayatımızın birçok alanında kolaylıklar sağlamış ve aynı zamanda zamandan tasarruf etmemizi sağlamıştır. Kredi kartlarının saplamış oldukları bu kolaylıklardan bir tanesi de Kredi kartı ile sgk  prim ödemeişlemleridir.

Eğer SGK priminizi kamu devlet kurumlarına gitmeden ödemek istemiyorsanız ve bir kredi kartı sahibiyseniz bankaların ATM’lerinden prim borçlarınızı en kolay ve en hızlı bir şekilde yatırabilirsiniz. Ayrıca maddi durumunuzun sıkışık olduğu zamanlarda da eğer SGK primlerinizi geciktirmek istemiyorsanız, yine devlet kurumlarında bulunan pos makineleriyle kredi kartınızı kullanarak prim borcunuzu yatırabilirsiniz.

SGK ya devredilen eski ssk ve bağkur ödemelerinizide yapabildiğiniz kredi kartı ile sgk prim ödeme sistemi hayatımızı oldukça kolaylaştırmıştır. Artık banka veya sgk’nın veznelerindeki kuyruklarda sıra beklemek gerekmiyecek. Evinizde,işinizde veya herhangi bir mekanda oturduğunuz yerden sadece bir kaç dakikanızı ayırarak kredi kartı ile sgk primlerinizi ödeyebilceksiniz.

Kredi Kartı ile Ödeyebileceğiniz SGK Hizmetleri: Sgk askerlik borçlanması,sgk doğum borçlanması,Genel Sağlık Sigortası (GSS)Primleri,Emekli Sandığı Prim Ödemeleri,Kreş Ödemeleri,Bağkur Primleri,Bağkur Borçları,SSK Geçmiş Dönem,Ssk primleri,Ssk işveren Ödemeleri,Bağkur geçmiş dönem borçları‘na ait ödemeleri yapabilirsiniz.

 

Kredi Kartı İle Prim Ödemek İçin Tıklayınız.

 

Etiketler: , , , , ,

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
ssk-4a-hizmet-dokumu
4a Hizmet Dökümü

4a Hizmet Dökümü 15 Aralık 2011 tarihi itibari ile 4a Hizmet Dökümü sorgulama (alma,bakma) işlemi , e-şifre kullanılmadan yalnızca tc...

Kapat