Ssk Emekli Maaşı Sorgulama

Ssk Emekli Maaşı Sorgulama

MANSET, SORGULAMALAR, SSK

3888 kez incelendi.

Devlette ya da özel sektörde 25-30 yıl hizmet ettikten sonra şimdi de çiçeği burnunda bir emekli misiniz? Ne kadar heyecanlı olduğunuzu çok iyi biliyor ve sizi çok iyi anladığımız için biz de maaşınızı her ay takip etmeniz için internet üzerinden nasıl takip edebilir ve sorgulayabilirsiniz.

SSK Emekli Maaşınızı sorgulamak için herhangi bir devlet dairesine gitmenize gerek yok. sgk.gov.tr internet sitesine girerek buradan SSK Emekli maaş sorgulama işleminizi yaptırabilirsiniz. Sitede emekli maaş sorgulama bölümüne girdiğinizde karşınıza iki buton çıkacaktır. Bunlarda T.C ve YABANCI yazmaktadır. Siz kendinize uygun olanı tıkladıktan sonra karşınıza çıkan penceredeki kimlik bilgilerini doldurarak istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Bu aşamadan sonra sadece SSK Emekli Maaşı Sorgulama işlemi değil diğer e-devlet işlemlerinizi de yapabilirsiniz.

Emekli maaş sorgulaması için açılan ekranda  TC Kimlik Numarası, Ssk Sicil Numarası, Baba Adı,  Nüfusa Kayıtlı İl, Nüfusa Kayıtlı İlçe ve Doğum Tarihi bilgilerini eksiksiz olarak girdikten sonra “Sorgula” butonuna basarak işlemlerini gerçekleştirebilirler. Emekli Sandığı ve Bağ-kur’dan emekli olan vatandaşlarımız buradan emeki maaş sorgulaması yapamamaktadır.

 

Emekli Maaş Sorgulamasıssk-emekli-maasi-sorgulama

Etiketler: , , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. gültekin karabekiroğlu diyor ki:

    maaş bilgilerim

  2. kadriye çevikkollu durmuş diyor ki:

    icra kesintim haricinde birde muhasebe kesintisi oluyor bunun ne için kesildigini ögrenmek istiyorum

  3. mehmet erdemir diyor ki:

    yaşi nı bekleyenler emekli olacak dediler olabilecekmi öğrenmek iştiyorum

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
kredi-kartı-ile-prim-ödemesi
Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi

Kredi Kartı İle Sgk Prim Ödemesi Nasıl Yapılır ? Kredi kartları başta yaptığımız alışverişler olmak üzer hayatımızın hemen hemen her...

Kapat