Ssk prim gün sorgulama

Ssk prim gün sorgulama

SORGULAMALAR, SSK

3364 kez incelendi.

Artık vatandaşlarımızında bildiği gibi herhangi bir kurumda çalıştığınızda kurumun mecburen sizlere sigorta yapma zorunluluğu vardı. Çünkü kurum bunu mecburen yapmak zorundadır. Yoksa cezalandırma işemi uygulanır. Devlet bu yüzden bu olayla ilgili önlemler almıştır. Ama büyük kurumlar bu olayla ilgili kendilerine hukuk danışmanı tutmaktadır. Ve bu durumdada kanunlardaki açıkları çok iyi bir şekilde yararlanıp bu duruma göre değerlendirme yapıyorlar.Bu değerlendirmeler ise sigorta primi ve sigorta prim günü etkenlerde oynama gösterebilmektedir. Siz vatandaşlarımız eğer özel sektörde çalışıyorsanız sürekli olarak iş yeriniz sizler için sigortalarınızı ödeyip ödemediğini kontrol ediniz. Bu ise e-devlet sitemize girş yaparak ssk prim gün sorgulama  işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmeniz mümkün olacaktır.

 

Eğer e-devlet şifreniz var ise SSK Prim gün sorgulama işlemlerinizi sgk prim gün sorgulama işlemini çok kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır.

 

Şimdi eğer e-devlet sitemine giriş yaptıysanız e-devlet şifrenizi doğru bir biçimde girdikten sonra ilk sgk sorgulama işlemine giriş yapınız. SSK Gün Sorgulama ‘ işlemine giriş yaparak  4/a hizmet dökümünü orda göreceksiniz ona tıklayınız. Sizden istenilen bu bilgileri doğru ve düzgün bir şekilde giriş yaparak kolay ve hızlı bir şekilde giriş yapabilmeniz mümkün olacaktır.

Ssk prim gün sorgulama

Ssk prim gün sorgulama

İnternetin gelişmesiyle herşeyi internetten kolayca yapabildiğiniz gibi SSK işlemlerinizi de e-devlet üzerinden yapabilmeniz mümkün olacaktır.

 

Bu işleminizi gerçekleştirmek ve başka işlemlerinizide gerçekleştirmek için sizler için verdiğimiz linki tıklamanız yeterli olacaktır.

 

 

Sgk prim gün sorgulama  için www.turkiye.gov.tr

 

Etiketler: , ,

Yorum Yaz