Ssk prim gün sorgulama

Ssk prim gün sorgulama

SORGULAMALAR, SSK

1108 kez incelendi.

Herkesin de çok iyi bildiği gibi şirketlerde artık sigortasız işçi çalıştırmak yeni yapılan kanun düzenlemeleri sayesinde yasaklandı ve bu yasağın da uygulanması için çok büyük önlemler alındı. Ancak özellikle de başta büyük firmalar olmak kaydıyla sigortalı işçi çalıştıran bir çok firmanın bir hukuk danışmanı olduğu için kanunlardaki açıkları çok iyi bir şekilde değerlendirebiliyorlar. Bu değerlendirmelerden bir tanesi de işçinin sigorta primi ve sigorta prim günü etkenlerde oynama yapmaları oluyor. Eğer özel sektörde çalışan bir işçiyseniz ve işiniz gereği zaman zaman firma değiştirmek zorunda kalıyorsunuz eski firmalarınızın hatta yeni firmalarınızın sizin için ödemiş oldukları sigorta primlerini sürekli takip edin. Bunun için resmi dairelere bile gitmenize gerek yok. İnternet aracılığıyla e-devlet kapısı sayesinde ssk prim gün sorgulama yapabilirsiniz.

 

E-devlet şifresi olan vatandaşlar SSK Prim gün sorgulamalarının sgk prim gün sorgulama sadece dakikalar içinde edevlet şifreleri ile öğrenebilirler.

 

Artık edevlet kapısından edevlet şifrenizle giriş yaptıktan sonra sırası ile önce sgk sorgulama işlemlerine giriş yapmanız gerekiyor. SSK Gün Sorgulama ‘sına giriş yapınca 4/a hizmet dökümüne tıklamanız gerekmektedir.İstenen bilgileri doğru ve eksiksiz girerseniz sgk sorgulama işleminizi başarı ile tamamlayabilirsiniz.

Ssk prim gün sorgulama

Ssk prim gün sorgulama

Yeni dönemde artık devlet işlerinin büyük çoğunluğu olduğu gibi S.S.K işlerinizi de e devlet üzerinden yapabilirsiniz.

 

SSK prim sorgulama, sgk prim sorgulama, SSK Emekli maaş sorgulama, intibak farkı sorgulama gibi devlet işlerinize yönelik çözümler sunmaya çalışıyoruz.

 

 

Sgk prim gün sorgulama  için www.turkiye.gov.tr

 

Etiketler: , , , , , ,

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
celp-donemleri
Askerlik Celp Dönemleri Sorgulama

Askerlik yaşına gelmiş tüm gençler ilk yoklamalarından sonra merakla askere gideceği zamanı öğrenmek için celp dönemlerini beklerler. Asker alma daire...

Kapat