Ssk Sicil No Öğrenme

Ssk Sicil No Öğrenme

MANSET, SSK

4025 kez incelendi.

Devlete ait bütün kurumlar, şeffaf bir bilgi akışı ve düzenli çalışma adına en gelişmiş sistemleri, bilgisayar ağı ile kullanmaya başlamışlardır. Bütün vatandaşların bu sistemlere e-devlet şifresi ya da TC kimlik no ile girmesi sağlanırken, kurumlarla ilişkisi olan bütün vatandaşların, kendilerine gereken bilgileri devlet bilgi ekranından almaları çok kolay bir hale getirilmiştir. Günümüzde interneti kullanarak SGK işlemlerinin çoğu konusunda bilgi almak mümkün olup, bu sayfalardan SSK sicil no öğrenme konusu çok basit bir işleme indirgenmiştir. Sigortalı olarak çalışan bütün insanlar, işe ilk başladıkları tarihte kendilerine özel bir sicil numarasına sahip olurlarken, bu numarayı unutma durumunda, SGK sayfalarından tekrar öğrenmek mümkün ve de çok kolaydır.

Ssk Sicil No Nasıl Öğrenilir?

Ssk sicil no‘muzu öğrenmemiz için alt kısımda size bilgiler sunmaktayız.

Sgk‘nın sitesinden şifresiz bir şekilde tescil kaydımıza baktığımızda karşımıza çıkmaktadır. Alt tarafda size şifresiz bir şekilde ssk sicil no’nuzu öğrenebileceğiniz internet adresini vereceğiz.Adrese tıkladığınız zaman sizden istenen bilgileri girdiğinizde sitenin sol tarafından tescil kaydı kısmına bastığınızda en üst kısımda ssk sicil no’nuzu öğrenebileceksiniz.

ssk sicil no bulma

 

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. mustafa kesici diyor ki:

  sicil numaramıbilmiyorum

 2. bahattin diyor ki:

  ben sicil no bilmiyorum öğrenebilirmiyim

 3. seçkin us diyor ki:

  seçkin us
  sicil numaramıbilmiyorum

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
e-sgk-evrak-takibi
E-SGK Evrak Takip

E-Sgk hizmetleri işlemlerinizi sitemizden takip edebilirsiniz. E-sgk, sosyal güvenlik kurumunun internet üzerinden hizmet veren online işlem platformudur. E-devlet.net sitemizde sosyal...

Kapat