Takbis Tapu Randevu

Takbis Tapu Randevu

E-RANDEVU, MANSET

1218 kez incelendi.

Devlet kurumlarında yığılmaların önüne geçmek adına yeni ve etkili çalışmalara imza atılırken, insanlar aldıkları randevu sayesinde beklemeden iş yaptırmanın rahatlığını yaşamaktadırlar. Tapu kadastro bilgi işlem sistemi hemen her gün yoğunluk ve insanların oluşturduğu sıra ile gündeme gelirken, bu konuda yeni bir çalışma olan Takbis tapu randevu sistemi, alım satım konusunda insanlara zaman kazandıran bir sistem olarak ortaya atılmıştır. Tapu ve kadastro bilgi işlem merkezi resmi sitesine girerek ev alan ya da satan insanlar kolayca randevu alarak, beklemeden işlem yapmanın rahatlığını yaşayabilirler. Randevu sistemi çok iyi çalışmasına karşın, randevu alan alıcı ve satıcının eksiksiz evrak ile yapacağı müracaat, işlemleri hızlandıran bir sistem olarak kolaylık sağlayacaktır.

TAKBİS sistemi online randevu sayfası ile adım adım yapacağınız işlemlerle tapu dairelerine randevunuzu belirli bir gün ve saat aralığı için alabilirsiniz. Almış olduğunuz randevuları sorgulayabilir ya da iptal edebilirsiniz. Tüm uyarıları dikkatle okumanızı ve randevu işlemlerinizi bunlara göre devam ettirmenizi önemle rica ederiz. Takbis tapu randevu sisteminde TC Kimlik ve Tapu Senet bilgileri uyumu kontrol edilmekte ve eşleme durumunda randevu verilmektedir. Ayrıca unutulmamalıdır ki takbis sisteminden 1 yıl içinde aynı TC Kimlik ve Tapu Senedi için alınan randevu 3 kere gerçekleşmez ise 1 yıl içinde yeni bir randevu verilememektedir.

TAKBİS Nedir?

TAKBİS Tapu Kadastro Bilgi Sistemi’dir. Tüm tapu kadastro işlemlerini online ortama taşıyan bir sistemdir.

TAKBİS Tapu randevusu nasıl alınır?

 • Online randevu için güvenlik kodunu giriniz.
 • Yeni randevu‘ya basınız.
 • Açılan sayfadan Malik Kimlik Bilgileri, ve iletişim bilgilerinizi giriniz.
 • Başvuru şeklini seçiniz (Şahsen veya temsilen başvuru)
 • İleri butonuna tıklayarak “İşlem Seçimi” bölümüne geçiniz.
 • Buradan yapmak istediğiniz işlem tipini seçiniz. (Alım satım v.s.)
 • İleri butonuna tıklayarak Tapu Senet Bilgileri bölümünden tapunuzla ilgili bilgileri giriniz.
 • Son olarak randevu tarihi ve zamanını girerek işlemi tamamlayınız.

TAKBİS TAPU RANDEVUSU İçin Tıklayınızz.

takbis-tapu-randevu

Etiketler: , , , , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

 1. asdf diyor ki:

  Takbis Tapu Randevu

Yorum Yaz

Önceki yazıyı okuyun:
e-okul-veli-bilgilendirme-sistemi
E Okul Veli Bilgilendirme

Milli Eğitim Bakanlığı'nın teknolojinin gelişmesi ile birlikte hem özel okul, hemde devlet okullarında ayrım yapmaksızın e okul veli bilgilendirme sistemini...

Kapat