4a Hizmet Dökümü

4a Hizmet Dökümü

MANSET, SORGULAMALAR, SSK

8787 kez incelendi.

4a Hizmet Dökümü

Artık yeni sistemde gelieşen uygulama  4a Hizmet Dökümü sorgulama  15 Aralık 2011 tarihi itibari ile (alma,bakma) işlemi , e-devlet şifresi istemeden yalnızca SGK’nın resmi sitesinden TC’niz ile girebilmeniz mümkün olmuştur. Bu sitemin günden güne kullanıcılarının artmasıyla beraber 4a hizmet dökümü e-devlet sisteminin yalnızca e-devlet üzerinden şifre ile yapılıyordu. Ama SGK artık bu duruma sonunda şikayetler doğrultusunda el atmış bulundu. SGK artık bu sistemi kendi internet sitesinden vatandaşlarımıza açtı ve vatandaşlarımızın bu konuya daha hızlı ve kolay bie şekilde giriş yapabilmesini amaçladı. Ve bu işlemi e-devle istinden de Hizmet Dökümünüzü hızlı ve kolaylıkla gerçekleştirebileceksiniz.

4a Hizmet Dökümümü Nasıl Alabilirim?

4a hizmet dökümü işleminizi şimdi sizlere nasıl yapabileceğinizi anlatacağız. Şimdi  sgk.gov.tr aadresine giriş yapınız. Karşınza E-sgk bölümü çıkacak onun altındaki bölümde ise  e-işlemler kategorisi bulunmakta işlemlerinizi orda gerçekleştirebilirsiniz. Bu işlemlerinizide yapabilmeniz için TC kimlik kartınızda sizlere ait olan bilgilerinizi boş yerlere düzgün bir şekilde yazmanız gerekmektedir.

Şimdi 4A hizmet dökümüne giriş yapmak için aşağıda sizler için verdiğimiz linki tıklayıp giriş yapabilmeniz mümkün olacaktır.

4A Hizmet Dökümü Sorgulaması için Tıklayınız

Aşağıda gördüğünü gibi karşınıza bir döküm çıkacaktır. Şimdi ise tıklayıp siteme giriş yaptıktan sonra bigilerinizi eksiksiz bir şekilde gerekli olan yerlere giriniz. Ve son olarak sorgula işlemini tıklayıp giriş yapınız. Bundan sonra ise karşınıza çıkan sayfadaki soldaki menüden Hizmet Dökümü 4A yı tıkladıkdan işleminizi tamamlamış bulunmaktasınız.

4a_hizmet_dokumu

Etiketler: , ,

Bu yazı için 7 yorum yapıldı:

 1. mehmet çelik dedi ki:

  hizmet dökümü

 2. sevgi çatal dedi ki:

  ssk dökümü

 3. alpaslanay dedi ki:

  hizmet dökümü

 4. nebi taşkara dedi ki:

  ssk hizmet dökümü

 5. ercan dedi ki:

  TCDD hizmet dökümüm çıkmıyor haydarpaşa yamı gitmem gerekiyor

 6. fatih dedi ki:

  hizmet dökumu

 7. dursun ali kara dedi ki:

  emekli aylığımı ögrenmek

Yorum Yaz