Bağkur sicil no sorgulama

Bağkur sicil no sorgulama

BAGKUR, SORGULAMALAR

4941 kez incelendi.

İnternetin kendini günden güne gelişmesiyle beraber artık Bağkur sicil no sorgulama işleminizide internet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmeniz mümkün olacaktır. Artık insanlar internet üzerinden bu işlemlerini yaparak hem zamandan kazanıyorlar hemde işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştiriyorlar. Bu işleminizi gerçekleştirebilmeniz için e-devlet üzerinden giriş yapmanız gerekli olacaktır. Sadece bu sorgulama işlemlerinizi değil, diğer devletle ilgili olan bütün sorgulama işlemlerinizi e-devlet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapabillirsiniz. Bağkur sicil no sorgulama işlemi e-devlet sistemiyle yapabildiğiniz gibi T.C. Sosyal Güvenlik Kurumunada girerek kolay bir şekilde gerçekleştirmeniz mümkün olacaktır.

 

Artık hızlı ve kolay bir şekilde Bağkur sicil no sorgulama işlemini e-devlet sistemi ile giriş yapabilmeniz için ilk olarak bir e-devlet şirrenizin olması lazımdır. Eğer e-devlet şifresine sahip olmak istiyorsanız ilk olarak size en yakın olan PTT şubesine giderek alabilirsiniz. Üstelik e-devlet şifresi almak çok kolaydır. Ve almak için ödemeniz gereken ücret sadece 2 tl olmaktadır. Şimdi e-devlet şifrenizi aldıysanız eğer ://www.turkiye.gov.tr/4b-tescil-kaydi internet sistemine giriş yapınız. E-denlet sitesinin resmi sitesi olan Turkiye.gov.tr’dir. Sayfaya giriş yaptıysanız şimdi siz vatandaşlarımızdan sisteme giriş yapmanız gerekecek. Ve şimdi ise sizlere anlattığımız gibi e-devlet şifrenizle birlikte sisteme giriş yapınız. Ve sonra ise ilk girdiğiniz sayfaya tekrar dönüp işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ama bu işleminizi gerçekleştirebilmek için bir imkanınız daha vardır. Bu imkanlarınızdan bir ise SGK’nın kendi resmi  internet sitesidir. SGK’danda bu işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Eğer şimdi giriş yapmak istiyorsanız sizler için aşağıda verdiğimiz linki tıklamanız yeterli olacaktır. Şimdi sayfaya giriş yaptıysanız T.C Sosyal Güvenlik Kurumu E-SGM Hizmet Sorgulama Ekranı karşınıza gelecektir. Ve şimdi ise kendinize ait olan bilgilerinizi giriş yapınız. Ve hepsini doğru bir şekilde girdikten sonra en alta sorgula butonu var ona tıklayıp sorgulayabilmeniz mümkün olacaktır. Sadece bu işlemi değil diğer işlemlerinizide yapabilmeniz mümkündür.

Bağkur Sicil No Sorgulama İçin Tıklayınız.

 

Etiketler: , ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. fatma koca dedi ki:

  bagkur pirim sorgulama..

 2. fatma koca dedi ki:

  bagkur pırım sorgulama

 3. fehmiida dedi ki:

  borcumu öğrenmek ve taksit imkanı varmı

 4. Renin Oylu dedi ki:

  Boşandıktan sonra soyadım değişti Bağkurda eski soyadım Türe olarak kaldı.6ay evvel resmi müracaatta bulundum.Ankara hala bu düzeltmeyi yapmadı, sebebi ne olabilir?

Yorum Yaz