BİMER Şikayet Başvurusu

BİMER Şikayet Başvurusu

E DEVLET, MANSET, SORGULAMALAR

1268 kez incelendi.

İnsanlar bazı durumlarda çok sıkıntı yaşayabiliyorlar. Ve bu olayı mahkemeye taşımak istiyorlar. Ama buda çok zaman kaybına neden oluyor. Bu durumu savcılığa taşıdığınız zaman onlar bile çözüm bulamayabilir. Ve savcılık bi çözüm bulamazsa eğer bunu daha da üst makamlara taşıdığınız zaman onlarda çözüm bulamaz. Ve bu durumda ise şikayetinizi Başbakanlığa ulaştırmaya çalışırsınız. Aslına bakılırsa eğer bu olay geçmişte vardı. Ve bu şikayetinizi iletmek bi o kadar da zordu. Geçmişte bu durum şimdiye göre zaha zor bir şekilde yapılmaktaydı. Ama günümüze bakılırsa eğer Bimer şikayet sorgulama sayesinde bu işleminizi kolayca ve hızlı bir biçimde detaylarıyla öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Ve bu uygulama neticesinde şikayetlerinizin ne durumda olduğunu Bimer şikayet sorgulama’ya giriş yaparak kolay bir biçimde öğrenmeniz mümkün olacaktır. Artık günümüzde sanal alemin gittikçe gelişmesi böyle şeyleride çok kolay bir hal kazandırmıştır. E devlet sitesinde bulunan bu uygulama e-devlet sayesinde sizler için daha da basit bir hal kazandı. Ve artık işlerinizi bırakıp bu gibi şeylerle uğraşmanıza gerek kalmayacak. Oturduğunuz yereden şikayetlerinizi çok basit bir biçimde yollayıp ve ne halde olduğunu ulaşıp ulaşmadığını tüm detaylarıyla beraber öğrenmeniz mümkün olacaktır.

E-devlet sitemizin içinde bulundurduğu ve sizler için basit bir hal kazandırdığı BİMER şikayet sorgulama  işlemi kullanmanız için sadece sitemize giriş yapıp kullanabilmeniz mümkün olacaktır. Sizlerden maddi olarak hiç bir şey talep etmiyoruz. Alacağınız bütün hizmetler ücretsizdir.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. CEVAT GÜMÜŞ dedi ki:

    353 kısa dönem erlerin silusu 12 ağustos,daha önceki dönemler 1 ağustostan itibaren sayılıyordu biz 12 gün dahamı askerlik yapacağız bu haksızlık olmuyor mu?

  2. ismail dedi ki:

    bu benim söyliceklerim şikayet değil fakat sayın başbakanıma cesaretinden dolayı teşekkür eder bu konudada aynı cesareti bekliyorum artık dünya duysun yer yerinden oynasın şu barnabas incilini açığa çıkarın allah için

Yorum Yaz