Cepten Sms ile ne zaman emekli olabilirim sorgulaması

Cepten Sms ile ne zaman emekli olabilirim sorgulaması

BAGKUR, EMEKLI SANDIGI, SSK

1971 kez incelendi.

Sizlerinde bildiği gibi internet ortamı günden güne gelişmeye sürekli olarak devam etmektedir. Tabi bununla beraber bizlerede bunun sayesinde bir çok olanak ve herşeyi oturduğumuz yerden hızlı ve kolay bir şekilde yapılmamız sunulmuştur. Tabi bu işlemlerden en önemli olanlardan bir tanesi olan emeklilik sorgulama işlemidir. Eskiden sürekli olarak kendinizin hesapladığınız emekliliği artık telefon yoluyla hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebileceksiniz. Hem bu işlemlerinizi sadece telefon üzerinden gerçekleştirmenizde mümkün olacak. Artık telefonlarınızdan en detaylı bir şekilde ne zaman emekli olacağınızı görebilmeniz hızlı ve kolay bir şekilde mümkünleşecek. Artık bu nedenden ötürü zaman kaybetmenize gerek kalmadı. Telefonunuzun olduğu her yerdende bu işleminizi gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır.
Bu sitem SGK Başkanlığı tarafından insanlar daha hızlı ve kolay emeklilik işlemlerini öğrensin diye siz vatandaşlarımıza sunulmuştur. Artık Cepten Sms ile ne zaman emekli olabilirim sorgulaması ile siz vatandaşlarımız sorduğunuz taktirde sizlerin telefonlarına en net ve detaylı bir şekilde gelecektir. Bu işlemle ilgili sizler için sürekli yazmaya e-devlet sitemiz üzerinden devam edeceğiz.

Mesaj Servis Numarası: 5502

Mesaj Servis Ücreti: Tüm Operatörlerden 1TL

 Cepten Sms ile ne zaman emekli olabilirim sorgulaması İçin Neler Gereklidir.

“N yaz boşluk bırak T.C. Kimlik Numaranı yaz boşluk bırak, İşe Giriş Tarihini yaz (GG. AA.YYYY) boşluk bırak ve hangi kapsamda çalıştığını yaz (4A, 4B, 4C) 5502’ye kısa mesaj at.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. mustafa çakmak dedi ki:

    nazaman emekli olabilirim ssk am var şuan çifçi bakuru ödüyom sskya geçmem gerekiyomu bilgilerinize arz ediyorum teşekürlerimi sunarım

  2. mjustafa çakmak dedi ki:

    ben çifçi bakurluyumdum şimdi ssk lı bir işe girdim benim bagkuru durdumam gerekiyor otamatikduruyomu yoksa ben ne yapmamlazım bilgilerinize sunarım teşekürlerimi arzederim

Yorum Yaz