Çocuk Teşvik Parası Sorgulama

Çocuk Teşvik Parası Sorgulama

MANSET, SORGULAMALAR

3122 kez incelendi.

Sayın başbakanımız Recep Tayip Erdoğan hepimizinde bildiği gibi üç çocuk yapan vatandaşlarımıza teşvik primi vereceğini söylemişti. Ve bu olaya artık netlik getirildi. Eylül ayında ise Başbakanımız çocuk başına ne kadae ücret verceğini açıklık kazanacağı söyleniyor.

Sizlerinde bildiği gibi ekonomi yönünde biraz gerideyiz. Bu nedenden dolayı yapılmak istenen işlerin bir çoğunun önüne geçilmektedir. En önemlisi ise her şeyin pahalı olması insan hayatının şartlarını zor bir duruma getiriyor. Bu yüzden ise bazı hanımlar maddi açıdan bakamayacağını düşünerek çocuk getiremiyor. Ama tabiki her anne babanın hayali bir çocuk sahibi olmaktır. Ama artık çocuk getirmek isteyen anne ve babanın içi rahat olabilir. Çünkü: artık çoçuk parasını alarak yeni doğan çocugunuzun ihtiyaçlarını karşılayabilmeniz mümkün olacaktır.

Çocuk parası sorgulama işlemini size hizmet vermek amaçlı kuran sitemize, vaktinizi harcamamanız için çok pratik ve basit bir şekilde sizlerin kullanabileceği biçimde siz vatandaşlarımız için kurmuş bulunmaktayız. Bu sitemizde yapmak istediğiniz diğer sorgulamalarıda çok kolay ve pratik bir şekilde yapabilmeniz mümkün olacaktır. En merak ettiğiniz bilgileri bile yerinizden kalkmadan sitemize giriş yaparak internet üzerinden yapmanız mümkün olacaktır. Sitemizin amacı size en güvenli ve kolay bir şekilde sorgulamalarınızı gerçekleştirebilmenize olanak sağlamaktır.

Yeni sistemde artık herşeyin pahalılaşmasıyla beraberinde gelen bu çocuk parası aileye ilaç gibi gelecektir. Çocuk parası sorgulamak için sadece yapmanız gereken sitemize giriş yaparak kolay bir şekilde sorgulamak olacaktır.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. halit yalçın dedi ki:

    benim 4 çocugum var 04_06_2013 tarihinde dogdu dogum parasını alamadım bana bi yardımcı olun ben sgk ya dogum raporunu verdigim halde bana bankadan zırat bankasından 10 gün sonra alırsınız dediler ama yatırmamışlar ne yapmam lazım birde süt parası verliyormuş onu nasıl alırım emekliligim yaklaştı 4 ay sonra dilekcemi vericem gss den birde para yatırıyorum şu an bir işim de yok cevap istiyorum sizlerden

Yorum Yaz