D-smart Fatura ve Borç Sorgulama

D-smart Fatura ve Borç Sorgulama

SORGULAMALAR

2873 kez incelendi.

Hepinizinde bildiği gibi D-smart televizyon üzerinden yayın yapan ve neredeyse bütün kanalları içinde barındıran çok kapsamlı bir kuruluştur. D-smart’ın içinde arayacağının neredeyse herşeyi bulmanız mümkündür.

Tabi D-smart’ı ödemek içinde belli bir ücret ödemeniz gerekecektir. Ama bu aldıkları ücret sizlere bağlı olmaktadır. Çünkü sizlerin seçtiği kanallar üzerinde sizlere ücreti çıkarıp her ay bu ücrete sizleri tabi tutmaktadır. D-samart’da bu şeyin adı izledikçe öde sistemidir. Bu sistemde aynen denilen gibi izlediğiniz kanalların parasını ödemekle hükümlü olursunuz. Şimdi D-smart fatura borç sorgulama yapmak istiyorsanız D-smart’ın resmi sitesine girerek istediğiniz bilgilere ulaşabilirsiniz. Ve bunu yapmak için sadece Kullanıcı Adı ve Şifre girmeniz yeterli olacaktır.

Şimdi sizlere bu işlemlerin nasıl yapılacağını söyleyeceğiz. İlk olarak sizler için aşağıda verdiğimiz linki tıklayınız. Şimdi sizden Kullanıcı Adı ve Şifre istemektedir doğru bir şekilde giriş yapınız. Şimdi karşınıza net bir şekilde ekran çıktı. Şimdi ise bu ekrandan izleyeceğiniz filmleri kanlları seçebilirsiniz. Tabi bunlar için ücret ödeyeceğinizi söylemiştik. Bu sayfadan D-smart’a ait herşeyi öğrenmeniz mümkün olacaktır.

D-smart Fatura ve Borç Sorgulama İçin TIKLAYINIZ…

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. necdet koçan dedi ki:

    Hiçbir şekilde kredi kartıyla online ödeme yapamıyorum.Türk telekomu beğenmemiştim.Orda fatura çok rahat ödeniyordu.

Yorum Yaz