E-Devlet Emekli Maaş Sorgulama

E-Devlet Emekli Maaş Sorgulama

E DEVLET, SORGULAMALAR, SSK

54791 kez incelendi.

Artık E-devlet çok gelişmiş bir sistem olup bilgisini çok yoğun bir şekilde halkımız ile paylaşmaktaktadır. E-devlet şifresi ile neredeyse tüm bilgilerin insanlara karşı anlatmaya yönelirken değişik işlemler yapma hususundada insanlara yardımcı olmaktadır. SGK’nın kendi resmi sitesinde yer alan e-devlet emekli maaş sorgulaması 4a, 4b be 4c olarak vermiştir. Size uygun olan linki tıklayarak giriş yapabilirsiniz.

Emekli maaş sorgulama sitemi sizleregerekli olan bilgilerin bir çoğunu vereceğinden emin olabilirsiniz. Ve bu tür bilgilere ulaşabilmeniz için çok kolay bir olanak sağlanmıştır. Sadece yapmanız gereken  E-devlet şiresi veya TC kimlik numaranızı girmeniz yeterli olacaktır.

E-Devlet Maaş Sorgulama Nasıl Yapılır ?

Artık yeni gelişen teknoloji sayesinde herşeyi çok kolay öğrendiğimiz gibi E-devlet emekli maaş sorgulamayıda öğrenmemiz artık basit bir hal kazanmıştır.Ama buyu yapabilmeniz için ilk olarak bir e-devlet şifresine ihtiyacınız olacaktır. Eğer şifrem yok diyorsanız bunu kendinize sıkıntı yapmayın. Bu şifreyi almak istiyorsanız eğer en yakınınızdaki PTT şubesine gidip e-devlet şifresi için başvuruda bulunabilirsiniz. Ve sadece ödemeniz gereken tutar 2 tl olacaktır. Bunun sonrasında ise şifrenizi kolaylıkla alabilirsiniz. Şimdi ise eğer şifrenizi aldıysanız sizlere aşağıda gördüğünüz bilgileri takip ederek ulaşabilirsiniz.

1- Öncelikle sizlere görmüş olduğunuz gibi aşağıda link verdik onlardan birine tıklayınız.

2-Bundan sonra ise kimlik doğrulama işleminizi doğru bir şekilde giriniz.

3-Şimdi ise önünüze çıkan sayfada TC numaranızı ve E-devlet şifrenizi girerek giriş yapabilirsiniz.

E-Devlet emekli maaş sorgulama 4A, 4B, 4C kategorilerinden oluşmaktadır. Aşağıda alt alta verdiğimiz linkler için SSK ve SGK emeklisi 4A, BAĞ-KUR emeklisi 4B ve EMEKLİ SANDIĞI emeklisi 4C sizler için yazdığımız linkleri giriş yapınız. Şimdi ise size hangi link uygunsa tıklayıp giriş yapmanız mümkün olacaktır.

E-Devlet Emekli Maaş Sorgulama 4A İçin TIKLAYINIZ !

E-Devlet Emekli Maaş Sorgulama 4B İçin TIKLAYINIZ !

E-Devlet Emekli Maaş Sorgulama 4C İçin TIKLAYINIZ !

Etiketler: , ,

Bu yazı için 8 yorum yapıldı:

 1. mehmet özcücecik dedi ki:

  ssk emeklisiyim 2016 emekli maaşım ne kadardır

 2. hakimedarıcı dedi ki:

  ben hakime darıcı 20.05.1962 doğumlu ve 2010dan buyana .bağkurluyum 16.08.2010dan başladım devamediyorum servisciyim ve nezaman emekliolurum cocukyoksaygılarılabize bağkurda 58.yşında denildi sskdanda aynı yaştamı olurum emekli onuda öğrene bilimiyiz

 3. ORHAN SAKLAN dedi ki:

  ÜZÜLEREK BELİRTMEK İSTERİMKİ BİZİM GİBİ MÜHENDİS EMEKLİ MAAŞLARI NEDEN KOMİK DURUMDA ÇALIŞTIĞIM DÖNEMLERDE EMRİMİZDEKİ LİSE MEZUNU MASA BAŞI İŞÇİLERİN EMEKLİ MAAŞLARI NEREDEYSE BİZİM ALDIĞIMIZ MAAŞIN İKİ KATI OLMUŞ DEMEKKİ OKUYANLAR CEZALANDIRILIYOR VE BUNU HAZIRLAYAN ARKADAŞLARDA MEMURLAR YAZIKLAR OLSUN VE ŞU AN OKUDUĞUMA PİŞMANIM ,SAYGILARIMLA

 4. Emin Ansa dedi ki:

  Merhaba mart 2019 yılından itibaren emekli olucam ortalama emekli maaşım ne kadar ögrenebilir miyim?

  İyi Akşamlar.

 5. Ayhan TUTCU dedi ki:

  Merhabalar,

  Emekli maaşım Mart 2019’da 1.239,02 TL iken Nisan Ayında 1.218,96 TL olarak banka hesabıma yatırıldı. Aradaki az ödeme olan 20,06 TL nereden kaynaklanıyor bilmek istiyorum.

  Saygılarımla,

 6. abdullah dedi ki:

  hayırlı geceler hizmetinizden dolayı teşekkürler hayırlı ramazanlar

 7. alaeddinayar dedi ki:

  %14sürekli.işgörmezlikmaaşıalıyorum.314tl.endüşükemeklimaaşı.1500tl.oldu.benim.maaşım.nekadaroldu.nekadarzam.alacağım

Yorum Yaz