E Devlet ile Mahkeme Sorgulama

E Devlet ile Mahkeme Sorgulama

E DEVLET, MANSET, SORGULAMALAR

3963 kez incelendi.

Artık günden güne gelişen teknoloji sayesinde insanlar bir çok işlemlerini evde oturarak internet üzerinden yapabilmektedir. E-devlet ise insanlarımıza bir çok bilginin anahtarını verdiği gibi eğer hakkınızda açılmış davalar,duruşma tarihleri ve karar bilgilerini çok hızlı ve kolay bir bişimde e-devlet mahkeme sorgulamaya giriş yapıp öğrenebilirsiniz. E-devlet sistemine internetin olduğu heryerden ulaşabilir ve bu bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde sahip olabilirsiniz. Geçmiş yıllarda sizlerinde bildiği gibi böyle bir sistem bulunmamaktaydı. Ancak internetin günden güne ilerlemesiyle e-devletde kendini günden güne ilerletmeye başladı. Ve size öğrenmek istediğiniz bilgileri kolay bir şekilde yerinizden kalkmadan internet üzerinden sunmaya başladı.

E DEVLET MAHKEME SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

Siz vatandaşlarımız adımıza açılmış mahkeme yoktur demeyin. Çünkü her an adınıza açılmış bir dava olabilir. Bu davayı belki unutmuşunuzdur belkide basit bir şey olduğu için kayile almamışınızdır. Ama bu günden güne büyüyebilir. Yalnız sadece yapmanız gereken PTT şubesinden e-devlet şifresi kolay bir şekilde alıp hakkınızda açılan dava olup olmadığını sisteme girerek görebilirsiniz. Ve eğer şifrenize sahip iseniz e-devlet mahkeme sorgulamaya girerek hakkınızda açılan davaları detaylı bir şekilde öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. murat dedi ki:

    mahkememin kacta oldugunu ögrenmek istiyorum

    1. admin dedi ki:

      Murat bey e devlet şifreniz ile vermiş olduğumuz linki tıklayarak giriş yaparsanın BANA ÖZEL bölümünden mahkeme ve mahkeme saatlerinizi öğrenebilirsiniz.

Yorum Yaz