E-SGK Evrak Takip

E-SGK Evrak Takip

MANSET, SORGULAMALAR

4670 kez incelendi.

Sitemizin sizler için hızlı ve kolay bir şekilde ulaşabilceğiniz E-sgk işlemini sizler için sitemize koymuş bulunmaktayız. E-sgk, işlemi sizlerinde bildiği gibi sosyal güvenlik kurumunun bizler için verdiği onile işem olmaktadır. Sizler için edevlet.net sitemizde bulunan sosyal güvenlik kurumu hizmet envanteri, merkez kamu hizmet standartları tablosu, taşra kamu hizmet standartları tablosu işlerinizi sitemizde bulmanız mümkün olacaktır. Vatandaşlarımızdan Emekli ve çalışan olanlar, sgk işlemlerinizi e-sgk takip işlemi üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirler.

Sitemizde sizler için sunduğumuz e-sgk sayesinde sgk ile ilgili olan çoğu haberi internet üzerinde öğrenebilmeniz mümkündür. Bu durumda ise yasa ile ilgili değişiklikleri görebilir bu konuyla ilgili herşeyden haber alabilirsiniz. Ve eğer çalışıyorsanız eğer emeklilik yaşınız geldi ise hizmet dökümü alabilirsiniz. Fakat emeklilerimizde sitemize giriş yaparak hızlı ve kolay bir şekilde istedikleri bilgilere ulaşabilmeleri mümkün olacaktır.

 

E-SGK Evrak Takip işlemlerinizi yapmak için

 

a- T.C Sosyal Güvenlik Kurumu Resmi sitesine giriş yapınız.

b- Giriş işlemi tamamlandıktan sonra web site ana sayfa karşınıza çıkacaktır.

c- Yukarıdan aşagıya doğru KURUMSAL, MEVZUAT, SOSYAL SİGORTALAR , GENEL SAĞLIK SİGORTASI, PRİMSİZ ÖDEMELER ve E-SGK butonları bulunmaktadır.

d- E-SGK butonu tıklayınız.

e- Karşınıza E-Bildirge, Evrak Takip, Hak Sahipliği, Kesenek Bilgi Sistemi, E-Eczane, E-Optik, E-Hastane, Tıbbi Malzeme, Kredi Kartı İle Prim Ödeme ve Diğer Uygulamalar butonları karşınıza gelecektir.

f- Evrak Takip butonu tıklayınız.

g- Sağ tarafta gördüğünüz gibi

1- 2022 Sayılı Kanun Evrak Takibi butonları karşınıza gelecektir. Burda bulunan bilgilerden istediğnizi kullanıp hızlı ve kolay bir şekilde bilgi sahibi olabilmeniz mümkün olacaktır.

2- 4-C Emeklilik İşlemi Evrak Takibi

3- Evrak Kayıt ve Takip Sistemi

4- Sigortalı Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi

 

 

E-Sgk Evrak Takibi işlemlerinizi aşagıdaki linkleri tıklayarak e-devlet.net sitemizden rahatlıkla yapabilirsiniz.

 

 

Sigortalı Emeklilik İşlemleri Evrak Takibi

 

Evrak Kayıt ve Takip Sistemi

 

4-C Emeklilik İşlemi Evrak Takibi

 

2022 Evrak Takibi

 

Etiketler: , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. mehmet teber dedi ki:

    15 02 2013 tarihinde emekli olmak üzere kurumumdan ilişigimi kestim emekli kimlik kartım ve ikramiyem tarafıma ne zaman ulaşır.

  2. irfan kunduroglu dedi ki:

    askerlik borçlandım ödeme teblikatı geldi evrak takip sisteminde görünmedigi için zirat bankası ödemeyi almıyor durumu sgk muna anlattım yardımcı olmadılar ne yapmam lazım

  3. irfan kündüroglu dedi ki:

    askerlik borçlanması yapmıştım 10 gün kızılaydaki ziraat bankasına ödemesini yaptım 104 tl hizmetime girilmemiş hizmetime eklerseniz sevinirim 2012 yılında da 285 gün borçlanip ödemesini yapmıştım o hizmetime girilmiş

Yorum Yaz