Emekli Sandığı Maaş Sorgulama

Emekli Sandığı Maaş Sorgulama

EMEKLI SANDIGI, MANSET, SORGULAMALAR

8157 kez incelendi.

Artık teknolojinin günden güne gelişmesiyle beraber bizlere birden çok olanağıda beraberinde getirmektedir. Bunlardan biri olan devlet memurları emekli sandığı maaş sorgulama işlemlerinizi internet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirler. Aynı şekilde bu işlemi yaptığınız gibi yazıcıdan çıktısını alabilir ve bunu bir ressmi evrak gibi sizden istenilen yere verebilmenize olanak vardır. Sizlerinde bildiği bu durum eskiden gerekli kuruma gidip evraklarınızı imzalatmanız gerekmekteydi. Ama artık maliye bakanlığı bu işlemi internete taşıması üzerinden e-bordro işlemi olarak tamamlayanlara bu sistemi olanak sağlamıştır.

Emekli Sandığı Maaş Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için sadece bilgilerinizi girmeniz yeterli olacaktır. Bu bilgileriniz ise şunlardır: tc kimlik numarası, kurum sicillerini ve emekli sicil numarasını bilmeniz gerekmektedir. Kendi bilgilerinizi boş yerlere doğru bir şekilde giriş yaptıktan sonra gönder butonuna tıklayıp emekli mmaş sorgulama işleminizi hızlı ve kolay bie şekilde gerçekleştirmiş oluyorsunuz.

emekli sandığı maaş sorgulama

 

emekli sandığı maaş sorgulama

Etiketler: , ,

Bu yazı için 6 yorum yapıldı:

 1. hasan hüseyin işleyen dedi ki:

  iki bin on üc yılı şubat ayında emelilik müracatım sonuclanmadı

 2. KANİ TOPAL dedi ki:

  Emekli olalı 45 gün oldu hala ikramiyem den ve maaşım adan bir haber yok zor durumdayım..Öğretmenim AKÇAABAT / TRABZON İHTİYACIM olmasa
  emekli okur muydum.

 3. bünyamin aşık dedi ki:

  10 06 2012 tarihinde aşık emlak ismi ile bursa orhangazide emlak ofisi açtım vergi kaydım 1 .1.2009 olrak yanlış girildiği iiçinmaaşımdan geriye dönük olarakta sgdp kesildi fark ettim itiraz ettim bursa sgk dilekçeme henüz cevap vermedi maaşım tam alamıyorum kesintilerim hala devam ediyor kısacası ortada büyük bir yanlışlık var ben ofisimi 10 tem. 2012 de açtım bu kayıtlarda belli olduğu halde düzeltme yapılmadı gereğinin yapılmasını arz ederim.

 4. ayhan öztürk dedi ki:

  emekli sandığı maaş sorgulaması nasıl yapılabilir

 5. ŞEREF COŞKUNSU dedi ki:

  ben 1998 yılında 3/2 dereceden emekli oldum 5 çocuğum var eşim çalışmıyor 1994 doğumlu oğlum pamukkale üniversitesinde 2006 doğumlu kızım denizli merkez 1200 evler mahallesinde ali baysal ilköğretim okulu 2. sınıfta okuyor maaşımın az olduğu kanaatindeyim.bilgi verirseniz memnun olurum.tşklr.

 6. Muhlis Şahin dedi ki:

  3 ayda bir aldığım emekli maaşımın her ay ödemeye çevrilmesini istiyorum. Yardımcı olurmusunuz ? Saygılarımla.

Yorum Yaz