Emekli sandığı sicil no sorgulama

Emekli sandığı sicil no sorgulama

EMEKLI SANDIGI, SORGULAMALAR

7936 kez incelendi.

Artık internetin gelişmesiyle beraber her şeyi internet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapabildiğimiz gibi Emekli Sandığı Sicil No sorgulama işleminizide çok hızlı ve kolay bir şekilde yapabilmeniz mümkün olacaktır. Emekli sandığı sicil no sorgulama işleminin internete gelmesiyle beraber insanlar için çok iyi bir fayda sağlamıştır. Vatandaşlarımız internet üzerinden artık Emekli Sandığı Sicil No sorgulama işlemini hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirebiliyor. Bu işlemlerinizi internet sayesinde iki türlü yöntemle yapabilmeniz mümkün olacaktır. Şimdi sizlere bu iki işlemi söyleyeceğiz. Bu işlemlerden biri e-devlet sistemidir. Diğer ikincisi ise Sosyal Güvenlik Kurumunun sizler için sunduğu olduğu Hizmet Sorgulama Ekranı işlemi olmaktadır.

 

Emekli sandığı sicil no sorgulama işleminizi mesela e-devlet sistemimiz üzerinden giriş yapmak istiyorsanız elinizde bi e-devlet şifresi olması gerekmektedir. Bu girişiniz e-devlet şifreniz olduğu zaman syfaya daha kolay ulaşabilmeniz mümkün olacaktır. Ve şimdi e-devlet sistemi üzerine girş yapınız. Sonra ise https://www.turkiye.gov.tr/4c-tescil-kaydi işlemine tıklayop giriş yapınız. Şimdi ise karşınıza ekran geldi. İstediğiniz işlemleri hızlı ve kolay bir biçimde gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır.

Şimdi yukarda sizlere e-devlet sistemini anlattığımız gibi burdada Sosyal Güvenlik Kurulu E-SGM uygulamasından nasıl giriş yapabileceğinizi anlatacağız. Ve bu uygulamada en az e-devlet uygulaması kadar kolay olmaktadır. Sizler için aşağıda bulunan linki tıklayarak sayfaya giriş yapabilmeniz mümkün olacaktır. Şimdi sizlere söylediğimiz gibi linki tıklayıp giriş yaptıysanız eğer karşınıza E-SGM Hizmet Sorgulama Ekranı çıkacaktır. Bu alanda sizlere ait olan bilgileri istemektedir. Bilgilerinizi doğru bir şekide giriş yapınız. Ve ondan sonra ise güvenlik kodu çıkacaktı onu aşağıda bulunan boş kutucuğa yazınız. Eğer bende güvenlik kodu çıkmadı diyorsanız sayfayı yenileyip bir daha giriş yapınız. Şimdi ise bundan sınra karşınıza sorgula çıkacak ona tıklayıp giriş yapınız. Emeklilik bilgilerinize hızlı ve kolay bir şekilde ulaşmanız tadını çıkarın.

 

EMEKLİ SANDIĞI SİCİL NO SORGULAMA İÇİN TIKLAYINIZ.

 

Etiketler: , ,

Bu yazı için 9 yorum yapıldı:

 1. nneden göremiyorum dedi ki:

  2002 2012 arasında tsk da uzman çavuş olarak çalıştım. 31 12 2011 yılında istifa ettim. emekli sandığına tabi idim. geçmiş emekli sandığı çalışmışlığımı ve bilgilerimi göremiyorum neden.

 2. arif özgüven dedi ki:

  1969/1983 arası memuriyet hizmetlerimi göremiyorum neden kaynaklanıtor? sic: 51184002

 3. avni dedi ki:

  Emekli sandığı sicil no ile yapılacak işlemler neler acaba

 4. Sami dedi ki:

  Emekli sandığı sicil no mu öğrenmek istiyorum

  1. mustafa kilic dedi ki:

   emekli sandigi sicil nomu ögrenmek istiyorum ve kac yil calismis oldugumuda ögrenmek istiyorum.

 5. tarık dedi ki:

  Emekli sandığı sicil no ile emekli maaşı gözükürmü

 6. Erol Yilmaz dedi ki:

  3703 sicil numarali olarak 657 sayili Devlet memuru olarak 0cak 1985 den temmuz 1983 yillari arasi calistim.askerlik borclanmami ve memuriyetten önceki sigortali olarak calistigim süreleri de emekli sandigimla birlestirdim.dogum tarihim.01.11.1960 benim ögrenmek istedigim kalan borclanmam gereken sürenin heaplanarak tarafima bildirilmesini,bilgilerinize arz ederim.

 7. mehmet şener dedi ki:

  6-8-1986 yılnda ptt de dağıtıcı olarak göreve başladım 20 ay askerlik borçlanmamı ödedim 6-8-2013 tarihinde ilşkiyi kesip emekli oldum nekedar ikramiye alırım. Bir sonuç çıkmadı daha emekli sandığından selamlar

 8. mehmet şener dedi ki:

  Emekli sandığı sicil no sorgulama

Yorum Yaz