Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi

Kredi Kartı ile Sgk Prim Ödemesi

BAGKUR, EMEKLI SANDIGI, SSK

21765 kez incelendi.

Kredi Kartı İle Sgk Prim Ödemesi Nasıl Yapılır ?

Artık yeni gelişen sistemlere göre herkes neredeyse kart sistemine geçip yapmakatadır. Bundan dolayı ise artık Kredi Kartlarını çevremizde sıkça görmekteyiz. Ve bunun sayesinde bir çok olanağa sahip olup bu kartların bizlere çok yararıda olmuştur. Sizlere kredi kartlarından sağladıkları kolay işlemlerden bir tanesi de Kredi kartı ile sgk  prim ödeme işlemi olmaktadır.

Ama eğer ertık zaman kaybedip SGK priminizi kamu devlet kurumlarına gidip ödemek istemiyorsanız kredi kartınız var ise ATM lerden borçlarınızı hızlı ve kolay bir şekilde ödeyebilmeniz mümkün olacaktır. Ama eğer ödeyebilecek durumunuz yoksa ve borcunuzuda geciktirip ödemek zorunda kalmak istemiyorsanız bu sefer devlek kurumlarında bulunmuş olan pos makinalarından borclarınızı geçiktirmeden ödemeniz mümkün olacaktır.

Artık kredi kartlarının çok amaçlı olması ve SGK ya devredilen eski ssk ve bağkur ödemelerinizide hızlı ve kolay bierşekilde kredi kartımızla yapılabilmesi hayatımızı eziyet olmaktan çıkarmıştır. Yeni sistemde veznelerde banklarda sıra beklemek zorunda kalmayıp işlemlerinizi hızlı ve kolay bie şekilde gerçekleştirebileceksiniz. İnternetin olduğu her yerde oturduğunuz yerden hiç beklemeden hızlı ve kolay bir şekilde kredi kartı ile sgk primlerinizi ödeyebilmeniz mümkün olacaktır.

Kredi Kartı ile Ödeyebileceğiniz SGK Hizmetleri: Sgk askerlik borçlanması,sgk doğum borçlanması,Genel Sağlık Sigortası (GSS)Primleri,Emekli Sandığı Prim Ödemeleri,Kreş Ödemeleri,Bağkur Primleri,Bağkur Borçları,SSK Geçmiş Dönem,Ssk primleri,Ssk işveren Ödemeleri,Bağkur geçmiş dönem borçları‘na ait bu tür ödemeleri gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır.

 

Kredi Kartı İle Prim Ödemek İçin Tıklayınız.

 

Etiketler: , ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

 1. ZEYNEP dedi ki:

  doğum borçlanması kredi kartı ile ödemek için hangi stundan giriliyor

 2. Hamza ALPASLAN dedi ki:

  Sayın Yetkili
  -Şirketim ”YENİ ECZA DEPOSU SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ.” nin yapılandırılmış olan borcunun taksitlerini KREDİ KARTI ile ödemek istiyorum.
  -Ama üç gündür bir türlü yapamıyorum.Normal bilgisayardan sisteme giriyorum, ancak tam KARTLI ÖDEME sayfasını tıklıyorum o sayfaya giriş yapılamıyor.
  -Telefonumdan mobil olarak sisteme giriyorum Tahsilat Türünü seç deyince seçmiyor ve işlem orda tıkanıyor sonuca gidemiyorum.
  -Lütfren yardım ediniz.

Yorum Yaz