Prim affı sorgulama

Prim affı sorgulama

BAGKUR, SGK

6210 kez incelendi.

Sürekli olarak gündemden düşmeyen Bağkur affı vergi sigorta affı gibi şeyler doğruluğu olmamaktadır. Ama sizlerden bize sürekli olarak sorular neticesinde sizler için bu olaya açık bir şekilde açıklamak istedik. Ve aşağıda sizler için açıklayıp yazdık.

19Bizlere sürekli olarak aynen şu soru sorulmaktaydı. Bağkur affı ya da prim affı ne zaman çıkabilir? şimdi sizler için bu olaya açıklık getireceğiz. Ama pek umut etmeyin. Çünkü bu işlem şuan yürürlükte bile konuşulsa bile bir resmiyet kazanmamaktadır. Ama kesin olarakda çıkmayacak diyemeyiz. Yani çıkma ihtimali düşük olsa bile vardır. Ancak bu durumda devlete karşı olan bu borçlar ülke ekonomisini birazda olsa geriye götürmektedir. Bizde sizlere buna dayanarak belki bir zaman sonra prim affı sorgulama işlemi bir ihtimalde olsa yürürlüğe girip resmiyet kazanabilir.

Tabi herşi çok kolay bir şekilde öğrendiğiniz e-devlet sistemiden Prim Sorgulama işleminide çok kolay bir şekilde öğrenmeniz mümkün olacaktır. Öğrenmek istediğiniz prim sorgulamak için sitemize giriş yapıp kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz. Ve bunun sayesinde öğrenmek istediklerinizi detaylı ve kolay bir şekilde öğrenmeniz mümkün olacaktır.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. serkan odabaş dedi ki:

    benim trafik borcum cok var benim borcum silinirmi ben bu borcu ödeyemiyorum ne olur ödemesem

Yorum Yaz