Ssk Emekli Maaş Kesintisi Sorgulama

Ssk Emekli Maaş Kesintisi Sorgulama

MANSET, SORGULAMALAR, SSK

5469 kez incelendi.

Teknolojinin günden güne kendini ileri götürmesiyle beraber bütün vatandaşlarımız artık işlemlerini internet üzerinden zaman kaybı yaşabadan oturdukları yerden yapabiliyorlar. Artık bu gelişen teknoloji sayesinde devlet kurumlarıda işlemlerini internete taşımasıyla beraber vatandaşı burdada istedikleri bilgiyi veriyor. Ve ssk emekli maaş kesintisi ekranı ile ise maaş kesintilerinizi direk olarak ekrandan görebiliyorsunuz. Sizlerinden bildiği gibi emekli sayfaları 4a, 4b, 4c şeklinde sıralanmaktadır. Fakat eğer ssk emeklisi iseniz 4a sınıfına girmektesiniz. Ve bu işleme nasıl giriş yaparım diyorsanız SGK’ resmi sitesine giriş yapıp boş yeri doldurduktan sonra basit bir şekilde girmeniz mümkün olacaktır. Bu ekrana giriş yapabilmeniz için gereken tek bilgi TC kimlik numaranız olacaktır. Şimdi ise karşınıza çıkan ekranda bütün maaş bilgilerine ayrıntılı bir biçimde yer verilmiştir. Giriş yapıp görmeniz mümkün olacaktır.

Eğer şimdi emekli maaş kesintisi sorgulama‘işlemini gerçekleştirmek istiyorsanız sizler için yazdığımız yazımızı takip ediniz.

Yeni emekli olan ve bu durumlardan haberdar olmayan vatandaşlarımız emekli maaşlarını bazen PTT veya bankalardan aldıkları zaman üzücü bir sonuçla karşılaşabiliyorlar..

Bu işlemlerden en önemli olanıda emekli maaşından yapılan kesilmeler olmaktadır.

Artık böyle bir sorun yaşamayacaksınız. Emekli maaş kesintisi sorgulama işlemine girişinizi gerçekleştirerek emekli maaşınızın neden kesintiye uğradığını kolay bir şekilde görebilirsiniz. Ve eğer yanlış bir şey varsada itiraz hakkınızıda kullanabilmeniz mümkün olacaktır.

Bu işlemlerin hepsini hepsini gerçekleştirmek için sadece bir e-devlet şifrenizin olması gerekmekte ve size verilen bu e şifre sayesinde edevlet işlemine giriş yapabilmeniz mümkün olacaktır

Şimdi ise eğer e-devlet şifrenizi gidp PTT şubelerinden birinden aldıysanız www.turkiye.gov.tr  adresine girerek işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır.

Ssk Emekli Maaş Kesintisi Sorgulama için TIKLAYINIZ..

 

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. kadriye çevikkollu durmuş dedi ki:

    benim 4 yıldır maaşımda benim bilgim dahilinde icra kesintisi var aynı oranda bir senedirde muhasebe kesintisi oluyor bu yüzden madur duruma düştüm icraya olan borcumdan başka bir borcumda yok bu muhasebe kesintisinde bir yanlışlık oldugunu düşünüyorum ama neryr gittiysem bir cevap alamıyorum 6 ay önce ankaraya ssk müdürlügünede dilekçe yazdım onlardanda cevap gelmedi yardım edin lütfen teşekkürler

Yorum Yaz