Ssk Emekli Maaşı Sorgulama

Ssk Emekli Maaşı Sorgulama

MANSET, SORGULAMALAR, SSK

11548 kez incelendi.

Vatandaşlarımız hayatının çoğunu çalışarak geçirmektedirler. Tabi buda sizleri zamanla bunalttığını çok iyi biliyoruz. Her vatandaşımız belli bir süre çalıştıktan sonra artık emekli olup tadını çıkarmak istemektedirler. Şimdi ise sizlere bu olayı internet üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde emekli maşınızın nasıl takip edebileceğinizi anlatacağız.

Artık eskiden olduğu gibi bu işlemlerinizi yapabilmeniz için herhangi bir kuruma gidip zaman kaybetmenize gerek kalmadı. Şimdi sgk.gov.tr internet sitesine giriş yaparak burdan hızlı ve kolay bie şekilde SSK Emekli maaş sorgulama işleminizi gereçekleştirebilmeniz mümkün olacaktır. Bundan sonra ise emekli maaş bölümünü tıklayınız. Şimdi ise karşınıza iki buton çıktı. Şimdi kendinize ait olan butonu tılkayarak size ait olan bilgileri doğru bir şekilde girerek giriş yapabilmeniz mümkün olacaktır. Bu işlemi yaptıktan sonra ise sadece SSK Emekli Maaşı Sorgulama sitemine giriş değil. Diğer size lazım olan sorgulama işlemlerinizi e-devlet sitemiz üzerinden hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

 

Sizlere anlatığımız gibi sisteme giriş yaptığınızda mutlaka TC kimlik kartınız yanınızda bulunsun. Çünkü : TC kartınızdan bir çok biginizi oraya aktarılması istenmektedir. Ve bilgilerinizi doğru bir şekilde yazdığınız zaman sisteme girişiniz gerçekleşecektir. Ama eğer  Emekli Sandığı veya Bağ-kur’dan emekli iseniz işleminizi burdan gerçekleştirmeniz mümkün olmayacaktır.

Emekli Maaş Sorgulamasıssk-emekli-maasi-sorgulama

Etiketler: , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. gültekin karabekiroğlu dedi ki:

    maaş bilgilerim

  2. kadriye çevikkollu durmuş dedi ki:

    icra kesintim haricinde birde muhasebe kesintisi oluyor bunun ne için kesildigini ögrenmek istiyorum

  3. mehmet erdemir dedi ki:

    yaşi nı bekleyenler emekli olacak dediler olabilecekmi öğrenmek iştiyorum

Yorum Yaz