SSK Ne zaman emekli olabilirim

SSK Ne zaman emekli olabilirim

BAGKUR, EMEKLI SANDIGI, MANSET, SSK

3741 kez incelendi.

İnsanlar hayatının çoğunu çalışarak geçirmedektedirler. Ve bu çalıştıkları süre boyunca sigorta ödeyip yaşlarını ve günlerini doldurunca emekli olup rahat bir yaşam sürmek istemektedirler. Ve insanlar çalıştığı yer onların sigortalarını yapmak zorunda olup her ay yatırmalıdır. Ve bunun sayesinde çalışan gününü ve yaşını doldurduktan sonra emekli olup rahat bir yaşam sürerler. Ama net bir bilginiz yoksa eğer bu hususta şimdi, SSK ne zaman emekli olabilirim sistemine giriş yaparsanız bu sizlere bu kapının anahtarını vercektir. Vatandaşlarımız bu sisteme giriş yapıp bilgilerini doğru bir şekilde yaparlarsa ne zaman kaç yaşında emekli olabileceklerini kolay ve hızlı bir şekilde görmeleri mümkün olacaktır.

SSK ne zaman emekli olabilirim bize en sık sorulan sorulardan biriydi. Ama biz size bunların hepsini açıklık getirdik. Şimdi sadece yapmanız gereken sizler için aşağıda sizler için verdiğimiz linki tıklayıp giriş yapmanız olacaktır. Sitemiz sizler için bu kolaylığı sağlamıştır. Emeklilik yaşınızı gününüzü saati saatine öğrenmek için sitemize giriş yapmanız yeterli olacaktır. Bunun için sizlerden herhangi bir ücretde talep etmiyoruz. Tamamen yapacağınız bu sorgulamalarda diğer sorgulamalarda ücretsiz olacaktır.

SSK Ne zaman emekli olabilirim için TIKLAYINIZ..

Etiketler: , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. dursun sabuncu dedi ki:

  1979da sikortaliyim ne zaman emekli olurum turkiyeden alti yuz gun sikortaliyim iki bin ikiden beri yurt disindayim ne zaman emekli olabilirim

 2. Nezahat Türkel dedi ki:

  14.05.1999 tarihinden itibaren ssk lı olarak çalışıyorum.
  23.04.2002 tarrihinde bir çocugum oldu, 06.06.2008tarihinw kadar ara verdim.şu ana kadar 3160 prim gün sayım var. Ssk, lı çalışmadan önce iki çocugum daha var.
  Ne zaman emekli olurum. Dogum tarihim 05.01.1971
  Çok teşekkür ederim
  Saygılar efendm.

 3. Mustafa EĞİNKAYA dedi ki:

  01/11/1991 tarihinden itibarten SSK lı olarak çalışıyorum.Toplam 8036 pirim gün sayım var.İlk ssk tarihim 01/09/1988 de öğrenciliğimle başladı.Ancak pirim yatırılmadı.Stajerlik dönemim başlangıç yılı olarak sayılırmı?bu verilere göre ne zaman emeli olabilirim.Stajerlik süremin sayılması ile ilgili olarak yasada bir yenilik varmıdır.Doğum tarihim 10/08/1971
  yardımlarınız için teşekkür ederim.

Yorum Yaz