Ssk Sicil No Öğrenme

Ssk Sicil No Öğrenme

MANSET, SSK

9032 kez incelendi.

Artık teknolojinin günden güne gelişmesiyle beraber devletde işlemlerini hızlandırıp daha iyi bir hizmet verebilmek için çoğu işlemlerini internet üzerinde almıştır. Her vatandaşlarımızın bu işleme e-devlet şifresi ile basit bir biçimde girebildiği gibi TC kimlik numarasıylada girmesi mümkün sağlanmıştır. Artık halkımız kurumlara gidip bekleme derdi yeni yeni daha da kendini ileri götüren bu sistem sayesinde kalmayacaktır. Bu işleme SGK üzerinden de giriş yapıp işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ve bu işlemi gerçekleştirmek için ise SSK sicil no öğrenme işlemine giriş yaparak hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilmeniz mümkündür. Sizlerinde bildiği gibi vadandaşlarımız sigortalı bir şekilde işe başladıkları taktirde onlara bir sicil numarası verilmektedir. Ama eğer bu sicil numarasını unuttuysanız veya kaybettiyseniz SGK resmi sayfasına giriş yaparak hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilmeniz mümkün olacaktır.

Ssk Sicil No Nasıl Öğrenilir?

Şimdi SSK sicil nonuzu öğrenmek istiyorsanız aşağıda sizler için verdiğimiz bilgileri dikkatli bir şekilde okumanızı tavsiye ediyoruz.

Şimdi ise SGK’nın resmi sitesine şifresiz dahi girsek tescil kaydını gördüğünüz gibi karşınızda bulunmaktadır. Bu işleme girişinizi gerçekleştirmek istiyorsanız eğer aşağıda sizler için verdiğimiz internet adresini görebiliyorsunuzdur. Şimdi ise eğer verdiğimiz adrese tıklayıp girişinizi gerçekleştirdiyseniz eğer bilgilerinizi sıralı ve doğru bir şekilde girip girişinizi gerçekleştiriniz. Girişinizi gerçekleştirdiyseniz eğer sitenin sol tarafından gördüğünüz gibi tescil kaydı bulunmakta ona baktığımız zaman ise en üst kısmında ssk sicil nonuzu hızlı ve kolay bir şekilde öğrenebilmeniz mümkün olacaktır.

ssk sicil no bulma

 

Etiketler: , ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. mustafa kesici dedi ki:

  sicil numaramıbilmiyorum

 2. bahattin dedi ki:

  ben sicil no bilmiyorum öğrenebilirmiyim

 3. seçkin us dedi ki:

  seçkin us
  sicil numaramıbilmiyorum

Yorum Yaz