Takbis Tapu Randevu

Takbis Tapu Randevu

E-RANDEVU, MANSET

3675 kez incelendi.

Artık insanların uzun kuyruk beklyip zamanını bekleyerek geçirmesinden şikayetçi olması durumunda bu olaya el atıldı. Artık randevu sistemine geçiş yapıldı. Buda tabiki hepimizi çok sevindirdi. Çünkü bu randevu sayesinde artık sıra bekleyip zaman kaybına uğramayacağız. Sizlerinde bildiği gibi Tapu kadastro bilgi işlem sistemi sürekli vatandaşlarımızn tarafından yoğun bir ilgiyele kullanılmasının yanında tabiki uzun kuyruklay oluşmayabaşlıyordu. Ama artık  Takbis tapu randevu alma işlemi insanlara çok büyük bir olanak sağlayıp zaman kaybetmelerini önlemeye başlamıştır. Bu işlemlerinizi gerçekleştirebilmeniz için Tapu ve kadastro bilgi işlem merkezi resmi sitesine giriş yaparak ev alıp satan vatandaşlarımız hızlı ve kolay bir şekilde randevu alabilmeleri mümkündür. Bu Takbis Tapu Randevu sayesinde insanlar işlemlerini hızlı ve rahat bir şekilde yapabilmeleri mümkün olacaktır.

Artık belirli kurumlara gidip beklemek yerine Takbis tapu randevu alma sistemi ile size belirle bir gün veriliyor ve o zaman gidip işlemlerinizi sıra bekleyip zaman kaybı yaşamadan hızlı ve kolay bir şekilde gerçekleştirebiliyorsunuz. Bu ravdevuyu iptal etme şansına sahip bulunmakta olup aynı şekilde sorgulama işlemide yapabilirsiniz. Şimdi ise bu yazıları dikkatli bir şekilde okuyup ravdevu almanız gerekecektir. Randevu alabilmeniz için ilk olarak TC numaranızı verip tapu Senet bilgileri uyumuna bakılıp ondan sonra randevu sistemi etkinleşmektedir. Ve eğer bir yıl içerisinde 3 kere randevu alıp gitmezseniz eğer bir daha size ravdevu verilmemektedir.

TAKBİS Nedir?

TAKBİS Tapu Kadastro Bilgi Sistemi olmakla bilinmektedir. Bütün tapu kadastro işlemlerini online ortama taşıyan bir sistem olmaktadır.

TAKBİS Tapu randevusu nasıl alınır?

 • Online randevu için güvenlik kodunu giriş yapınız.
 • Yeni randevu‘ya tıklayınız.
 • Karşınıza çıkan sayfada Malik Kimlik Bilgileri, ve iletişim bilgilerinizi giriş yapınız.
 • Başvuru şeklini seçiniz (Şahsen veya temsilen başvuru)
 • İleri butonuna tıklayarak “İşlem Seçimi” bölümüne giriş yapınız.
 • Buradan yapmak istediğiniz işlem tipini seçiniz. (Alım satım v.s.)
 • İleri butonuna tıklayarak Tapu Senet Bilgileri bölümünden tapunuzla ilgili bilgileri giriş yapınız.
 • Ve en son işlem olarak randevu tarihi ve zamanını giriş yaparak işlemi işleminizi sonlandırınız.

TAKBİS TAPU RANDEVUSU İçin Tıklayınızz.

takbis-tapu-randevu

Etiketler: , ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

 1. asdf dedi ki:

  Takbis Tapu Randevu

Yorum Yaz