Vodafone Borç (Fatura) Sorgulama

Vodafone Borç (Fatura) Sorgulama

SORGULAMALAR

2352 kez incelendi.

Sizlerinde bildiğiniz gibi Vodofone ülkemizde kullanılan bir GSM operatörüdür. Ve ülkemizde kullanılanın yanı sıra Dünya çapında bazı ülkelerdede kullanılan bir GSM operatörüdür. Her yıla istinaden Vodofane alt yapısını çok daha güçlendirmektedir. Vodofone kullanıcılarına çok iyi bir hizmet vermenin yanı sıra çok kolaylıklarda sağlamaktadır. Bir çok verdiği ücretsiz sorgulamaların yanında ise Vodofone fatura sorgulama işlemide bulunmaktadır.

Eğer sizde faturanızın ne kadar geldiğini yada geçmiş faturalarınızı bilmiyorsanız eğer bunu çok kolay bir şekilde Vodafone fatura sorgula işleminden sorgulayıp kolay bir şekilde öğrenmeniz mümkündür. Ve bu hususu artık telefonunuz üzerinden bile yapmanız mümkün olacaktır. Eğer telefondan cep telefonunuzda fatura yazarak 7001’e gönderirseniz kolaylıkla öğrenebileceksiniz. Sadece yapmanız gereken ise SELF şifresi almaktır.

Şimdi ise aşağıdaki linki tıklayıp bilgilerinizi doğru bir şekide giriniz. Ve bu uygulama sayesinde istediğiniz borçlarınızı öğrenebilirsiniz. Ve girip şuan bile internete ne kadar girdiğinizi görebilirsiniz. Öğrenmek için aşağıdaki linki tıklayınız.

 

Vodafone Borç (Fatura) Sorgulama İçin TIKLAYINIZ…

 

Etiketler: , ,

Yorum Yaz