Yurtdışında yaşayanlar nerden e devlet şifresi alabilir?

Yurtdışında yaşayanlar nerden e devlet şifresi alabilir?

E DEVLET

5653 kez incelendi.

Artık çok yatgın bir şekilde yayılan ve herkes tarafından bilinen e-devlet YURT DIŞINDA olan vatandaşlarımızında çok merak ettiği bir husus olmayı başarmıştır. Ancak vatandaşlarımız Yurt Dışında olsalar bile eğer e-devlet sitesine giriş yapma istiyorsalar ellerinde bir şifresi olması lazımdır. Tabi bizlerinde bildiği gibi orda bu şifreyi bizim gibi PTT şubelerinin olmadığı için yapamayacağınızı düşünüyorsunuz. Ama böyle düşünmenize gerek yok. Artık e-devlet şifresi almak için Türk konsolosluğuna gidip talepte bulunabilir e devlet şifresi rahatlıkla alabilirsiniz.

Bir çok bilginin yolunu sizlere açan e-devlet şifresiniz sizde konsolosluktan öğrenip kolayca işlemlerinizi yapabilirsiniz. Ve bu işlemleri yaparken ise herhangi bir ek işlem yapmanıza gerek kalmayacaktır. Bir çok işleminizi yapabileceğiniz gibi mahkeme sorgulama, ssk sorgulama veya diğer işlemlerinize yardımcı olacak işlemlerin hızlı ve kolay bir biçimde halledilebildiği e devlet kapısı imkanıyla bütün işlemlerinizi güvenle ve kolaylıla gözünüz arkada kalmadan ulaşabileceksiniz. Çok kolay bir yapıyla sizlerin hizmetine sunulan e-devlet sayesinde işlemlerinizi basit bir şekilde halletmeniz mümkün olacaktır. Ve e-devlet sitemizin siz vatandaşlara sunduğu birden çok işlemide burdan çok basit bir şekilde halletmeniz mümkün olacaktır.

e-devlet-sifresi

 

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. Mehmet Ali dedi ki:

  Edevlet şifremi unuttum ne yapmalıyım
  İsveç te yaşıyorum . Yardımcı olursanız sevinirim saygılar!!

 2. chef yusuf dedi ki:

  benim hic yok napabilirim

 3. Bilge dedi ki:

  Ben de e devlet şifremi unuttum.Siteden yenilemeye çalıştım fakat cep numarama doğrulama kodu gelmedi.Konsoluslağa gidip tekrar e devlet şifresi almam gerekiyor

Yorum Yaz